Meist

“Toiduga sõbraks” sai alguse minu (Katrin Puusepp) vajadusest muuta oma toitumisharjumusi. Soovidest langetada kaalu, olla energilisem, saavutada suurem sisemine rahulolu ja tasakaal ning omandada teadmisi erinevate toiduainete kasutamiseks, sai mõte luua klubi, millega saavad liituda sarnaste vajaduste ja huvidega inimesed.

Järgmise sammuna kutsusin projekti juurde oma valdkonna spetsialistid, toitumisnõustajad Teele Tederi, Kristin Salupuu ja Merike Kaarma. Igal neist on toiduklubis oma roll ja panus ning nende avatus, tahe inimesi aidata ning kirg toidu vastu on inspiratsiooniks paljudele inimestele toiduklubis ja sellest väljaspool.

Meie missiooniks on toetada Eesti inimesi, nende teekonnal, olemaks teadlikumad oma toitumise planeerimisel, valmistamises ja tervislike toiduainete sidumises oma igapäeva menüüga.

Pakume Sulle võimalust osaleda iganädalastel seminaridel, mis koosnevad kolmest osast:

  • praktika – teeme koos süüa
  • teooaria – räägime olulisel toidutarkuse teemal
  • inspiratsioon – arutleme külalisega/võrdleme toidukaupu

Pakume Sulle võimalust osaleda meie tulemuste saavutamise programmis, mille raames lisandub seminaridele regulaarne personaalne nõustamine ja võimalus osaleda meie toiduklubi Facebooki grupis, kus jagame seminaride materjale ja muud huvitavat ning saab suhelda nõustajatega.

Toiduga_Sobraks_4asja_RGB_952x684px

Osalemine seminaril maksab 20EUR ja tulemuste saavutamise grupis 60EUR kuus. Kui tuled meile esimest korda külla, siis on osalemine tasuta.

Toimetame Arigato Spordiklubi juures, Tallinnas, Rannamõisa tee 3.

Ootame teid palavalt toiduklubisse “Toiduga sõbraks” ja soovime mõnusaid toiduelamusi ja head tervist!

Katrin Puusepp, Teele Teder, Kristin Salupuu, Merike Kaarma

Toiduga_sobraks_FB_syda