Klubikohtumine Egle Eller-Nabiga motivatsiooni teemadel

Egle on Arigato treener, ettevõtja, autor ja wellness coach, kahe lapse ema, sportlane ja abikaasa. Toiduklubile “Toiduga sõbraks” on Egle hea sõber ja kutsusime ta meile külla rääkima motivatsiooni teemadel. Tema sihikindlus spordis on eeskujuks paljudele. Arvasime, et võiksime temalt inspiratsiooni ammutada ja näpnäiteid koguda.

Siin on Sulle tema olulisemad tähelepanekud ja nõuanded:

  • Egle usub Anthony Robbinsi ütlemisse, mille järgi paneb inimesi tegutsema kas meeletu ebamugavustunne/valu või soov ennast eriti hästi tunda. See tähendab, et kui Sul ei ole eriti vastik olla või kui Sul ees ei ole sellist sihti või võimsat mõnuallikat, mis Sind kannustab, siis suure tõenäosusega ei muuda Sa midagi. Alati on põhjus, miks midagi mitte teha ja rahulolematus ei tähenda, et on piisavalt ebamugav muutuste elluviimiseks.

Best-Tony-Robbins-Quotes-The-Secret-of-Success

  • Iga tulemuse saavutamise eelduseks on otsus teostada. Otsusta oma saatus, sõnasta enda jaoks saavutatavad eesmärgid ja otsi vajadusel abi. Kui oled otsustanud, siis  mõistad, et iga samm mida Sa teed, on samm Sinu uue tuleviku suunas.
  • Sport ja toitumine on Egle jaoks harjumus. Selleks, et oskused või teadmised looksid ka Sinu jaoks väärtust, on vaja et neist saaks Sinu elu loomulik osa. Harjumus ja praktika on eesmärgi suunal mitu sammu teadmistest edasi.

shutterstock_656395552.jpg

  • Enesearendamine on Egle jaoks oluline. Kui tahad midagi olla, siis pead õppima. Õppima tundma ennast, õppima tööd tegema ja õppima uusi oskusi. Üks osa õppimisest on alati ebaõnnestumine. See on loomulik osa teekonnast ja seda tulebki selliselt võtta.
  • Hirm ebaõnnestumise ees on tihti meie kõige suurem takistus, kuid see on peaaegu alati põhjendamatu.

shutterstock_328812017.jpg

  • Negatiivsed seosed, mis meie peas istuvad, juhivad meid. Kui me mõtleme trenni endale vastikus, siis see ongi vastik. Kui me õpime neid vastikuid asju enda jaoks samm haaval meeldivaks mõtlema, siis mingi aja pärast tajume, et need on muutunud meile südamelähedaseks.
  • Toitumises on alati põhirõhk kogustel. Natukene midagi ei muuda kellegi elukvaliteeti. Palju midagi teeb seda aga kindlasti. Kas palju tervislikumale või palju ebatervislikumale poole. Nii et söö kooki, söö pizzat või burgerit aga söö mõistlikult, oma vajadustele vastavalt ja mõtle, millega Sa tarbitut tasakaalustad.

shutterstock_315328424

Külastage Egle tegemistega kursis olemiseks tema blogi eglenabi.wordpress.com.

Ja tere tulemast “Toiduga sõbraks” klubikohtumistele.

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s