Milleks “Toiduga sõbraks”?

Toit ei peaks olema pelgalt kõhutäide, vaid võiks tuua ka lisandväärtust tervisele.
Nagu igas eluvaldkonnas on ka toitumise juures väga erinevaid tõekspidamisi ja väärtusi ning seetõttu ainuõiget tõde tervisliku toitumise kohta ei eksisteeri. Soovime aidata neid inimesi, kes info ülekülluses kontakti iseendaga on kaotanud ning ei suuda leida enda jaoks sobivat tervislikku toitumismustrit. Muidugi on oodatud ka kogemusi jagama ka need, kes enda jaoks on sobiva toitumisviisi on leidnud.
shutterstock_551853154
Eesmärkide saavutamisel – ükskõik millises eluvaldkonnas- on olulised nii teadmised, kogemused kui ka keskkond (siinjuures mitte ainult sotsiaalne keskkond). Programmi abil soovime inspireerida inimesi oma söömisharjumusi muutma, kujundada muutuseid soodustava ja toetava keskkonna, pakkuda võimalust omandada uusi teadmisi ja kogeda midagi uut toitumise vallas.
“Toiduga sõbraks” on söömisharjumuste muutmise ja kaalu langetamise programm. Mõeldud ka neile, kes lihtsalt soovivad toidust rohkem teada saada. Alustasime juba 23.10.2017 oma esimese klubikohtumisega. Meie süsteem sisaldab nii grupipõhist kui individuaalset lähenemist, iga klubikohtumine koosneb kolmest osast ja programm kestab kuni juuni kuuni.
Iga toiduklubi kohtumine koosneb teadmiste osast, inspiratsiooni osast ja praktika osast. Teadmiste osas räägime toitumise teooriast. Sealhulgas toitained, müüdid, seedimine, motivatsioon ja palju muud. Inspiratsiooni osas tutvume Eestis müüdava toidukraamiga ja selle taustaga või kuulame mõne huvitava inimese teekonnast ja kogemustest. Praktika käib meil kõhu kaudu. Valmistame toitu ning maitseme seda koos.
Toiduga_Sobraks_4asja_RGB_952x684px
Klubi kohtumisest saavad kõik soovijad korrakülastusena osa võtta. Klubi kohtumisel osalemine maksab 20EUR ja kohtumised toimuvad igal esmaspäeval kell 18.00 Arigato Spordiklubis. Neile aga, kes osalevad meie tulemuste saavutamise programmis ja kelle eesmärgiks on ka kaalu langetada või oma toitumist teadlikumalt muuta, pakume lisaks regulaarset toitumisnõustaja tuge, tugigruppi ja kaalu fikseerimist. Tulemuste saavutamise programmis osalemine maksab 60EUR kuu ja eeldame, et tuled minimaalselt kolmeks kuuks.
Soovime, et programmis osalejad oskaksid oma toidulauale teadlikult valida kvaliteetseid toiduaineid ning valmistada maitsvaid ja lihtsaid toite.
Meie missiooniks on toetada Eesti inimesi, nende teekonnal, olemaks teadlikumad oma toitumise planeerimisel, valmistamises ja tervislike toiduainete sidumises oma igapäeva menüüga.
Loodame, et “Toiduga sõbraks” uudne programm on midagi ka Sinu jaoks. Võta meiega ühendust siinsamas Facebookis või kirjuta registreerumiseks katrin@toiduklubi.ee
Sinu “Toiduga sõbraks” tiim!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s