Saame tuttavaks

Esimene postitus on meie klubi toitumisnõustajatest. Nemad on need erilised inimesed, kes teid igal klubikohtumisel uue, kasuliku teemaga kostitavad ning tulemuste saavutamise programmis osalejaid nende teekonnal toetavad.

Saame tuttavaks Teele, Kristini ja Merikesega.

Teele Teder on üks “Toiduga sõbraks” keskkonna ja programmi loojatest. Teda näeb programmi kohtumistel ning tema toimetab selle kallal, et “Toiduga sõbraks” kasvaks, kõnetaks ja pildis oleks. Oma positiivse ellusuhtumise, kogemustepagasi ja armastusega toidu vastu, aitab Teele meil õnnestuda ning vastutab koos Katriniga toiduklubi edu eest.

Teele on toitumisnõustaja, kes on ise läbinud kaalu langetamise teekonna ning teab selle protsessi väljakutsetest. Teele usub, et toitumisharjumuste muutmine on inimeste elukvaliteedi parandamise vaatest kriitilise tähtsusega. Teele tahab aidata kõikidel olla õnnelik, õnnestuda ja leida oma sisemine rahulolu.

Teele

Kristin Salupuu on meie tiimi “teadlane” ja toitumisnõustaja ühes isikus. Tema panustab meie sisu kvaliteeti ning viib regulaarselt läbi programmi kohtumisi.

Kristin on kutsetunnistusega toitumisnõustaja ja omab toidutehnika ja tootearenduse magistrikraadi.

Igapäevasel toitumisnõu jagamisel eelistab Kristin asetada rõhu tasakaalustatuse ja tervemõistlikkuse printsiibile. Ta usub, et harjumuste muutmine on jõukohane igaühele, teades, kui keeruline võib see reaalses elus olla. Kristin soovib inimesi info uputuses suunata süsteemsemalt mõtlema ja tegutsema. Aidata leida inimestes endas seda miskit, mis tagant tiivustaks, kui motivatsioon harjumuste muutmisel peaks kaduma.

Ta on suurepärane hobikokk, mistõttu peab Kristin tervisesõbralike toitumisharjumuste kujundamise kõrval oluliseks ka toidust saadavat naudingut. Tema retseptid on meeldiv kooslus julgest kombineerimisest, kvaliteetsest toorainest ja mõnusast maitseelamusest.

Kristin

Merike Kaarma on meie tiimi väga armas toitumisnõustaja. Tema ülesandeks on programmi kohtumisi läbi viia ning tagada, et kõik osalejad ennast mõnusalt ja oodatuna tunneksid.

Merikese tee teadliku toitumise juurde algas umbes 10 aastat tagasi. Praktiline vajadus ja uudishimu viisid teda õppima Annely Sootsi Tervisekooli. Seal lõpetas ta funktsionaalse toitumisnõustaja õppe ja jätkab nüüd oma õpinguid teraapiaõppes. Lisaks on Merike lõpetanud Mainori Ettevõtluskõrgkooli rakenduspsühholoogia erialal.
Merike armastab väga head toitu ning seltskonda ja naudib üle kõige perega ja heade inimestega koos veedetud aega. Ta katsetab tihti retseptidega ning tahab seista hea selle eest, et inimeste toidulaud oleks mitmekesine ja sisaldaks neid toitaineid, mida meie organism enim vajab.

Merike on ka herbaatik, nii et ravim- ja maitsetaimede teemadel võib julgelt tema poole pöörduda.

Merike

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s